List pánu D. Lipšicovi

Autor: Dagmar Juríková | 14.3.2014 o 16:02 | (upravené 15.3.2014 o 5:09) Karma článku: 6,53 | Prečítané:  1110x

Pán Lipšic, veľmi sa teším Vaším najčerstvejším aktivitám. Vždy som si, až do príchodu pani Radičovej na politickú scénu, najviac zo všetkých politikov vážila Vás. Potom ste boli dvaja. Vás dvoch som uvádzala vždy ako príklad dôveryhodných politikov, keď niekto namietal, že politikom sa nedá veriť.

Na rozdiel od Vás, pani Radičová sa vyhla odpovedi na otázku, koho bude voliť. Naďalej si ju vážim, za tento čin ešte viac, pretože ako silná politická osobnosť by strhla za sebou hlasy mnohých a zrejme to nepovažovala za dostatočne etické. Hoci si myslím, že keby uviedla dôvod, dôveryhodný dôvod, prečo sa rozhodla tak a nie inak, s najväčšou pravdepodobnosťou by jej volič uveril.

Vás sa zrejme nemuseli pýtať novinári na Váš názor, pretože ste ho prezradili skôr a z vlastnej iniciatívy.

Pán Lipšic, nedá mi myslieť si, že Vaše rozhodnutie pre voľbu prezidenta je rovnako účelové ako Vaše najčerstvejšie návrhy. Či už ten, ktorý sa týka voľby Slovákov na ambasadách, ktorý nevieme, či sa dá v tak krátkom čase vôbec zrealizovať, no na to, aby zapôsobil, je času dosť, alebo návrh ohľadom sprísnenia požiadavok na budúcich sudcov.

Pán Lipšic, ak je takýchto voličov ako ja viac, všetci vieme, že Nova potrebuje percentá, pretože loď sa potápa. A ktorý kandidát ich má v tomto predvolebnom čase najviac? Je naivné si myslieť, že to my, potenciálni voliči Novej väčšiny nevieme prečítať.

Prepáčte, ale musím Vám to napísať, že týmito krokmi ste moju dôveru vo Vás veľmi oslabili. Nebyť týchto nových iniciatív, ani sa neozvem, pretože jeden blog som už dnes napísala. A týka sa aj Vás. Žiaľ, vyprovokovali ste ma k tomu.

A keď Vám naozaj záleží na tom, aby sa sprísnili požiadavky na budúcich sudcov, viete veľmi dobre, ktorý z kandidátov k tomu môže najviac prispieť, trebárs aj v spolupráci s Vami.

Prosím, nepodceňujte voliča.
Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Najdlhšia bytovka na svete je vo Viedni a má meno po Marxovi. Je radosť v nej žiť

Nie je špinavá ani nebezpečná, hoci sú v nej sociálne byty. Nezamestnaní v nej bývajú vedľa profesorov.

BRATISLAVA

Bratislava porastie do výšky, budovy zmenia panorámu

V Bratislave rýchlym tempom pribúdajú výškové budovy.

SVET

Klamali aj intrigovali. Všetci prezidentovi muži, ktorí skončili

Za sedem mesiacov skončili takmer všetci Trumpovi spolupracovníci.


Už ste čítali?